Net price
€169
Herend fine china Sugar Bowl – Herend, Christmas – NOEL design.
1 pc – Open Sugar Bowl – 0.1 Liter (4 OZ) 2492-0-17 – NOEL – Xmas
This Christmas – NOEL pattern is also available in Tea, Coffee, Espresso, and Dinner Sets.
| Weight | 0,08 kg |
|---|---|
| Width | 8 cm (3.25"W) |
| Length | 11 cm (4.25"L) |
| Height | 4 cm (1.5"H) |
| Volume | 0.1 Liter (3 OZ) |
| Code | NOEL |
| Color | Multicolor |
| Pattern | Christmas |
| Style | Classic |
€197