Net price
€139
Herend porcelain Dinner Plate – Herend, Laurel Garland – OFLGPR design.
1 pc – Dinner Plate – 26 cm (10,25″D) 20524-0-00 OFLGPR – Gold
The Laurel Garland pattern is also available in Tea, Coffee, Espresso, and Dinner Set.
| Weight | 0,5 kg |
|---|---|
| Width | 26 cm (10.25"W) |
| Length | 26 cm (10.25"L) |
| Height | 2.3 cm (1"H) |
| Diameter | 26 cm (10.25") |
| Color | Gold |
| Code | OFLGPR |
| Style | Classic |
| Pattern | Laurel Garland |