Net price
€98
Herend porcelain Small Fancy Box with Butterfly Knob – Herend, Chinese Bouquet / Apponyi Turquoise – ATQ3-PT pattern.
1 pc – Fancy Box – length 5 cm (2″ L) 6105-0-17 ATQ3-PT – Platinum
The classic Apponyi pattern is also known as the Chinese Bouquet.
The Apponyi pattern comes in several different colors.
| Weight | 0,06 kg |
|---|---|
| Width | 5 cm (2"W) |
| Length | 5 cm (2"L) |
| Height | 5 cm (2"H) |
| Code | ATQ3-PT |
| Color | Platinum, Turquoise |
| Pattern | Apponyi, Chinese Bouquet |
| Style | Classic, Flower |